Lighting industry

 

 

On line shopping:
shop.andromed.gr 

 

 


The company ANDROMEDA LIGHTING

Kompania Andromeda ndriēim

Pėr 40 vjet tani ka si standard krijimin e marrėdhėnieve tė shėndoshė dhe konstruktiv me klientėt tanė. Ne e arrijmė kėtė duke pasur pajisje tė pėrshtatshme dhe tė personelit tė aftė, kompania jonė me sukses arrin tė largohet deri nė pritjet mė tė madh tė klientėve tanė. Qėllimi Kompania jonė pėr krijimin e produkteve tė kualitetit tė lartė dhe jetėgjatėsi. Vdesin-hedh prej bronzi dhe tė plotė tė prodhimit tė produkteve tona nė lokalet tona sė bashku me tė kontrollit tė kualitetit tė vazhdueshme nė ēdo fazė tė prodhimit garanton cilėsinė e produkteve tona. Duke zgjeruar numri dhe larmia e dritave ne prodhojmė ne tė ketė sukses nė mbajtjen e ēmimeve qė janė tė pėrballueshme pėr klientėt tanė.

Kristos Mazarakis
Charalampos Krinas


Ndriēim bronxi industri prodhim
Dritat e bronzit pėr anijet anijet shtėpinė kopsht.

Pajisjeve elektrike ndėrtimin e anijeve pajisje elektrike, bronzi, llambat,, ndriēimi mur, kopsht, dritat jaht